مقایسۀ یخچال ساید بای ساید با دوقلو

مقایسۀ یخچال ساید بای ساید با دوقلو

هنگام خرید یخچال ممکن است سؤالاتی ذهن خریداران را به خود مشغول کند از جمله اینکه یخچال ساید بای ساید بهتر است یا دوقلو؟ هر یک از این دو نوع یخچال مزایای خاص خودشان را دارند و در بازار یخچال فریزرها هر کدام طرفداران خودشان را دارند.
در حال حاضر یخچال فریزر دوقلو فروش زیادی در بازار کشورمان دارد و بسیاری از زوج‌های جوان، از همان ابتدای زندگی مشترکشان اقدام به تهیه و خرید یخچال دوقلو می‌کنند. البته آمار خرید یخچال ساید بای ساید هم کم نیست و به دلیل مزایای خود، در نزد بسیاری از مشتریان جوان، محبوب است. بنابراین پیش از مقایسۀ یخچال فریزر دوقلو با ساید بای ساید، بد نیست که هر یک از این دو مورد را بطور جداگانه بررسی و در نهایت مقایسه‌ای کلی بین آنها داشته باشیم:

یخچال ساید بای ساید:

یخچال ساید بای ساید، یخچال‌های جدیدی با دو درب بازشونده هستند که هم از قفسه‌ها و فضای تعبیه‌شدۀ درون درها و هم در فضای بدنۀ یخچال می‌توان مواد غذایی و نوشیدنی‌ها را گذاشت. استفاده از این نوع یخچال‌ها، امروزه بسیار رواج دارد بطوری که در آپارتمان‌های جدید طوری فضای کابینت را طراحی می‌کنند، که برای گذاشتن یخچال ساید بای ساید مناسب باشد. چرا که بسیاری از خانواده‌ها و جوانان اقدام به خرید یخچال ساید بای ساید کرده و این نوع یخچال را به انواع قدیمی‌تر یخچال‌ها ترجیح می‌دهند.
یخچال ساید بای ساید دارای دو یا چهار در است و بهترین استفاده را از فضا می‌کند. این نوع یخچال‌ها، معمولاً دارای فضای کمتری در فریزر هستند ولی در عوض شکل طراحی بدنۀ آنها زیباتر و در بیشتر مدل‌ها دارای امکانات جانبی از قبیل آبسردکن و یخساز هستند که برای فصل تابستان و به‌خصوص زمانی که مهمان دارید، بسیار مناسب است.
استفادۀ بهینۀ این یخچال‌ها از فضا و به‌خصوص در بخش فریزر، موجب شده که افرادی که از این نوع یخچال‌ها استفاده می‌کنند، به آسانی دسترسی به مواد غذایی و نوشیدنی‌های گذاشته شده در یخچال داشته باشند. همچنین داشتن ظاهر زیبا و مناسب این یخچال‌ها هم موجب افزایش تقاضا برای آنها در سال‌های اخیر شده است. از طرف دیگر با وجود اینکه قیمت یخچال ساید بای ساید از انواع دیگر یخچال‌ها کمی بیشتر است، اما کیفیت و دوام آنها بسیار مناسب بوده و در دراز مدت با مصرف کمتر برق و همچنین عدم نیاز به تعمیر و یا سرویس‌شدن هر چند سال یکبار، براحتی این اختلاف هزینه جبران می‌شود.
بسیاری از شرکت‌های سازندۀ یخچال فریزر، که در سطح جهان معروف و در این زمینه سابقۀ طولانی دارند از جمله ال جی(LG)، سامسونگ، بوش، هیتاچی و غیره در سال‌های اخیر اقدام به ساخت و تولید یخچال‌های ساید بای ساید کرده‌اند.
سایز یخچال ساید بای ساید هم متنوع است بطوری که بنا به نیاز خود می‌توانید یخچال ساید بای ساید کوچک، متوسط و یا بزرگ را خریداری و استفاده کنید. همچنین یکی از مزایای دیگر خرید یخچال ساید بای ساید امکان تعویض دمای فضای درون یخچال بطور دستی است. بطوری که در بیشتر یخچال‌های ساید بای ساید امروزی، در حالت تنظیم دمای «سوپر» می‌توانید دمای یخچال را تا صفر درجه و همچنین دمای فریزر را تا 24- درجه سانتی‌گراد پایین بیاورید که این نکته بسیار مهمی است به ویژه برای فصل‌های گرم سال از جمله تابستان.
امکانات جانبی یخچال ساید بای ساید هم موجب تشویق بسیاری از افراد به خرید یخچال ساید بای ساید شده است. بطوری که با وجود امکاناتی مانند صفحۀ نمایش دیجیتال، آبسردکن، یخساز، فیلتر‌های تصفیه‌کنندۀ هوا و آب، سیستم اتوماتیک ذوب برفک در یخچال موجب می‌شوند که کارایی این یخچال‌ها در آشپزخانه‌ها بیشتر شوند. از طرف دیگر در این یخچال‌ها، بخش‌هایی تعبیه شده که در آنها می‌توانید برخی مواد غذایی را بگذارید که می‌خواهید در دمایی پایین‌تر از دمای سایر بخش‌های یخچال نگهداری شوند ولی در فریزر قرار داده نشوند. با این توصیفات و موارد مهم خرید یخچال ساید بای ساید، می‌توانید بهتر در مورد خرید و به صرف بودن قیمت یخچال ساید بای ساید تصمیم بگیرید.

یخچال دوقلو:

یخچال‌های دوقلو هم مشابه یخچال‌های ساید بای هستند ولی یخچال و فریزر در آنها دارای دو سیستم جدا است که البته این دو بخش در یک مجموعه ساخته و عرضه می‌شوند. از این رو معمولاً یخچال‌های دوقلو دارای فضای بیشتری نسبت به یخچال‌های ساید بای ساید دارند و به ویژه بخش فریزر یخچال‌های دوقلو از فریزر یخچال‌های ساید بای ساید، بزرگتر است و فضای بیشتری دارد. از این‌رو برای بسیاری از خانواده‌های پرجمعیت و کسانی که میوه، سبزی و مواد غذایی زیادی در یخچال فریزر نگهداری می‌کنند، خرید یخچال دوقلو مناسب‌تر است. از طرف دیگر علاوه بر مسئلۀ جا و فضای یخچال، به دلیل اینکه هر یک از دو بخش فریزر و یخچال دوقلو از هم جدا هستند، هر کدام از این دو بخش دارای موتور و کمپرسور جدای خاص خود هستند. به این دلیل، در صورتی که بعدها هرگونه خرابی یا مشکلی برای هر یک از دو بخش پیش بیاید، فقط کمپرسور و یا قطعات موتور آن بخش تعویض می‌شود و این کار هم با هزینه کمتر و هم سریع‌تر صورت می‌گیرد.
بسیاری از شرکت‌های مطرح و سازندگان معروف یخچال فریزر اقدام به ساخت و تولید یخچال فریزر دوقلو می‌کنند و در این بازار از سال‌ها پیش سهمی داشتند. از جمله این برندها می‌توان به یخچال دوقلو سامسونگ، یخچال دوقلو بوش و یخچال دوقلو ال جی (LG)اشاره کرد. قیمت یخچال دوقلو معمولاً از یخچال ساید بای ساید کمتر است ولی در عوض مصرف برق آنها بیشتر است که به این مسئله هم باید توجه کرد. بنابراین کسانی که قیمت یخچال فریزر برایشان اهمیت دارد، این نکته را نباید از نظر دور بدارند. از طرف دیگر سبک و طراحی بدنه یخچال‌های دوقلو نسبت به یخچال‌های ساید بای ساید، ساده‌تر است.

در پایان اگر پیش از خرید یخچال فریزر می‌خواهید دربارۀ مقایسۀ یخچال ساید بای ساید با یخچال دوقلو، موارد مهم را در نظر بگیریم، باید به این نکات توجه کنید:
– قیمت یخچال ساید بای ساید از قیمت یخچال دوقلو بیشتر است.
– یخچال ساید بای ساید دارای یک موتور و یخچال دوقلو دارای دو موتور مجزا (یکی برای فریزر و یکی برای بقیه یخچال) است.
– مصرف برق یخچال‌های ساید بای ساید از مصرف برق یخچال دوقلو کمتر است.
– امکانات یخچال‌های ساید بای ساید از امکانات یخچال دوقلو بیشتر است (امکاناتی از قبیل: قفل کودک، محفظۀ بار،محفظه مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات، سیستم سرمایش سریع، سیستم انجماد سریع، فیلتر آب، فیلتر هوا، آبسردکن، یخساز، سیستم اتوماتیک ذوب برفک و غیره)
– یخچال‌های ساید بای ساید فضای کمتری را اشغال می‌کنند و فریزر آنها کوچک تر از فریزر یخچال‌های دوقلو است.
– یخچال ساید بای ساید برای استفاده جوانان و خانواده‌های کم‌جمعیت مناسب‌تر است ولی یخچال دوقلو، برای خانواده‌های پرجمعیت.
– ظاهر یخچال‌های ساید بای ساید از ظاهر یخچال‌های دوقلو زیباتر و مدرن‌تر است.
– تنوع رنگ در هر دو نوع یخچال‌ها وجود دارد (رنگ‌های سفید، مشکی، نقره‌ای)
– برندهای معروف معمولاً هر دو نوع این یخچال‌ها را تولید می‌کنند. از جمله شرکت‌های سامسونگ، بوش، ال‌جی و هیتاچی.
– یخچال‌های ساید بای ساید معمولاً دو یا چهار در دارند ولی یخچال‌های دوقلو فقط دو در.
– حمل و نقل یخچال ساید بای ساید اصول خاصی دارد که باید هنگام اسباب‌کشی و حمل بار، رعایت شود ولی حمل یخچال دوقلو ساده‌تر است.
– امروزه فضای آشپزخانه‌ها را طوری طراحی می‌کنند که مناسب یخچال ساید بای ساید باشد.
– بیشتر یخچال‌های ساید بای ساید، قابلیت تنظیم دما بصورت دستی را دارند.

ساید بای سایدمحصولات ال جییخچال فریزر

ال جیال جی اصفهانال جی در اصفهانتعمیر ساید بای ساید ال جی در اصفهانتعمیر لوازم خانگی اصفهانتعمیر یخچال فریزرتعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی در اصفهانتعمیرات ال جی در اصفهانتعمیرات ساید بای ساید ال جی در اصفهانتعمیرات گلدیران اصفهانتعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی در اصفهانخدمات ال جی در اصفهانخدمات پس از فروش گلدیران اصفهانخدمات گلدیران اصفهانخدمات گلدیران در اصفهانساید بای سایدساید بای ساید ال جیگلدیران اصفهانمرکز تعمیرات لوازم خانگی گلدیران اصفهانمرکز خدمات گلدیران اصفهانمقایسه ساید بای سایدنمایندگی ال جی اصفهاننمایندگی ال جی در اصفهاننمایندگی پس از فروش ال جی در اصفهاننمایندگی تعمیر ال جی در اصفهاننمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در اصفهاننمایندگی تعمیر یخچال ال جی در اصفهاننمایندگی تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی در اصفهاننمایندگی تعمیرات ال جی در اصفهاننمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی در اصفهاننمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی در اصفهاننمایندگی ساید بای ساید ال جینمایندگی ساید بای ساید ال جی در اصفهاننمایندگی یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی در اصفهانیخچال فریزر

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!