نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان

همیشه افرادی هستند که می‌پرسند آیا ماشین ظرفشویی شستشوی تمیزی دارد، ولی حتی صفحه روغن هود قابل تمیز کردن است. راندمان شستشوی ماشین ظرفشویی با سرعت دستی که برای پاک کردن آن با دستمال استفاده می‌کنید یکسان نیست، با چنین صفحه روغن پیچیده، حالت شستشوی دستی زمان زیادی را برای شستن آن از شما می‌گیرد.

ماشین ظرفشویی ابتدا آب را تا حدود 80 درجه گرم می‌کند، از بازوی اسپری برای پاشش ستون‌های آب با دمای بالا و فشار بالا برای شستشوی لکه‌های روغن استفاده می‌کند و ظروف غذاخوری را 360 درجه بدون نقاط کور اسپری می‌کند. تحت عمل دوگانه با مواد شوینده و آب داغ لکه‌های روغن از بین رفته و بقایای آن به سرعت تجزیه شده و می‌ریزند.

آب توسط بازوی اسپری می‌تواند از میان شکاف‌ها به سمت بالا سرازیر شود، بنابراین حتی اگر ظروف را در بسته‌بندی متراکم قرار دهید، اثر تمیزکنندگی تحت تأثیر قرار نمی‌گیرد. پس از تمیز کردن، ظروف غذاخوری خشک، استریل و ضد عفونی می‌شوند.

با نگاهی به ماشین‌های ظرفشویی معروف در بازار متوجه خواهیم شد که عموما مصرف آب برای شستن ظروف بین 8 تا 13 لیتر است، برخی از آنها عملکرد شستشوی فوق‌العاده صرفه‌جویی در مصرف انرژی دارند که فقط برای یک بار شستشو می‌توان از 3 لیتر آب استفاده کرد.

حالت معمولی ماشین ظرفشویی تقریباً به اندازه 5 بطری کوکاکولا آب مصرف می کند. بسیاری از مردم عادت دارند که شیر آب را برای شستن ظروف باز بگذارند. این میزان مصرف آب به مراتب بیشتر از 5 بطری کوکاکولا است.

صرف نظر از مدت زمان شستن ظروف، قوی‌ترین حالت حدود 1 کیلووات ساعت برق بعد از شستن ظروف است. بعضی از مدل‌ها حالت‌های صرفه‌جویی در مصرف انرژی دارند که فقط به آن نیاز دارند. 0.5 کیلووات ساعت برق، که برای استفاده در مواقعی که آلودگی نفتی زیادی وجود ندارد، عالی است.  حالتی که بیشترین مصرف برق را دارد تنها 1.2 کیلووات ساعت مصرف می کند.

برخی از مدل‌ها دارای عملکرد تمیزکردن برنامه‌ریزی شده هستند که می‌توان شستشوی آنها را بعد از ساعت 10 شب برنامه‌ریزی کرد که می‌تواند با استفاده از حداکثر توان در قبض برق صرفه‌جویی کند. (در برخی شهرها، قبوض برق به خصوص بین ساعت 22:00 تا 8:00 ارزان است)

مواد مصرفی رایج برای ماشین ظرفشویی عبارتند از: پودر ظرفشویی، قرص ظرفشویی، کمک آبکشی (عامل شستشو) و نمک ماشین ظرفشویی. به نظر زیاد است، اما نیازی به استفاده از همه آنها نیست.

ماشین ظرفشویی نمی‌تواند از مایع ظرفشویی معمولی استفاده کند. باید از پودر ظرفشویی مخصوص یا قرص‌های ظرفشویی استفاده شود. هر بار یک قرص ظرفشویی استفاده می‌شود.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان