حامی ال جی نمایندگی تعمیر لباسشویی اصفهان

تعمیر لباسشویی اصفهان : فرآیند شستشوی لباس ها شامل چندین مرحله است. یکی از این مراحل فرآیند آبگیری است.

مشکلات آبگیری را به چند دسته می توان تقسیم نمود. گاهی آبگیری انجام نمی شود . گاهی آبگیری کامل انجام می شود اما تخلیه صورت نمی گیرد ، گاهی فرآیند ابگیری و تخلیه همزمان انجام می شود که این از همه بدتر است چون ممکن است فرآیند شستشو ساعت ها طول بکشد و متوجه ایراد فنی نشوید . ضمن این که مصرف آب را به طرز وحشتناکی افزایش می دهد.

در این جا تعدادی از ایرادهای مربوط به آبگیری لباسشویی را بیان می کنیم.

آب وارد لباسشویی نمی شود.

این موضوع می تواند به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد. قبل از هر چیز از قطع نبودن شبکه آبرسانی یا کم نبودن فشار آب مطمئن شوید.

ممکن است بنابه دلایلی چون تعمیرات شبکه آبرسانی ، برای چند ساعتی آب منطقه شما قطع و  یا فشار آن کم شده باشد.

فرآیند آبگیری در لباسشویی در اولین مرحله توسط شیر برقی – یا شیر الکتریکی – انجام می شود. اگر فشار آب کمتر از یک مقدار استاندارد باشد معمولا این شیر عمل نمی کند.

خرابی شیر برقی

در بالا به شیر برقی اشاره کردیم. گاهی همین خرابی شیر باعث می شود فرآیند آبگیری شروع نشده یا خیلی کند انجام شود.

صافی ها و شیلنگ های لباسشویی

شیلنگ های ورودی آب را چک کنید. شاید شیلنگ ها به دلیل عمر طولانی دچار پارگی و پوسیدگی شده باشند. در انتهای این شیلنگ ها معمولا صافی هایی وجود دارد. صافی ها را هم چک کرده و در صورت نیاز تمیز یا تعویض نمایید.

خرابی برد الکترونیکی

برد الکترونیکی مغز متفکر لباسشویی است. ممکن است برد خراب شده و دستور آبگیری یا تخلیه را نمی دهد.

تشخیص این موضوع با تعمیرکار حرفه ای است. اگر دانش فنی کافی ندارید به برد دست نزنید.

خراب شدن هیدروستات

هیدروستات همان سوییچ یا سنسور تشخیص سطح آب است. این قطعه میزان آب ورودی به لباسشویی و میزان آب درون دیگ را تعیین می کند. اگر این سنسور خراب شود پیغام قطع و وصل شدن را به درستی به شیر برقی نمی دهد و عملیات آب رسانی و تخلیه درست انجام نمی شود.

حامی ال جی تنها نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی اصفهان برای برند ال جی است. سایر شرکت ها نمایندگی مجاز نیستند. برای دریافت مشاوره رایگان در اصفهان و خمینی شهر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی

آبگیری ماشین لباسشوییتعمیر لباسشوییتعمیر لباسشویی اصفهانتعمیر لباسشویی ال جیتعمیر لباسشویی ال جی اصفهانتعمیر لباسشویی ال جی در اصفهانتعمیر لباسشویی در اصفهانتعمیر ماشین لباسشوییتعمیر ماشین لباسشویی ال جیتعمیر ماشین لباسشویی در اصفهانچرا ماشین لباسشویی آبگیری نمی کندعلت آبگیری نکردن ماشین لباسشوییعلت عدم آبگیری ماشین لباسشویینمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهاننمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جینمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در اصفهاننمایندگی لباسشویی ال جی اصفهاننمایندگی لباسشویی ال جی در اصفهاننمایندگی ماشین لباسشویینمایندگی ماشین لباسشویی ال جی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *