حامی ال جی تنها نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان – اگر یک ماشین لباسشویی را به یک انسان تشبیه کنیم قطعا برد الکترونیکی نقش مغز و موتور نقش قلب این دستگاه را خواهند داشت.
در این مقاله می خواهیم درباره نشانه های خراب شدن قلب ماشین لباسشویی یا همان موتور آن صحبت کنیم.
خرابی موتور ماشین الباسشویی می تواند به صورت نیم سوز شدن یا سوختن کامل و یا به طرق دیگر اتفاق بیفتند . در این جا چاره کار این است که درصورتی که از مهارت و تجربه کافی برخوردار نیستیم به یک تعمیرکار ماهر مراجعه کنیم.
در خیلی از موارد اگر از اطلاعات کافی برخوردار باشید می توانید قبل از این که کار به جاهای باریک تر بکشد نسبت به تعمیر دستگاه اقدام کرده و در هزینه ها صرفه جویی نمایید.

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

نچرخیدن دیگ می تواند بنابه دلایل مختلفی اتفاق بیفتد. اما یکی از دلایل اصلی آن خرابی موتور است. مخصوصا اگر می بینید دستگاه و برد آن به راحتی روشن می شوند دکمه ها سالمند و … این گمانه زنی به میان می آید که موتور لباسشویی آسیب دیده است.

بد کار کردن و خشک نکردن

ماشین های لباسشویی جدید تقریبا همه مجهز به سیستم خشک کن هستند. برای این منظور موتور لباسشویی با دور بسیار بالا می چرخد و با استفاده از قانون گریز از مرکز ، لباس ها را خشک می کند.
اگر پس از اتمام کار دیدید لباس ها طبق معمول خشک نشده اند این می تواند نشانه بدی باشد. این یعنی این که این احتمال می رود که موتور لباسشویی نیم سوز شده است.

خاموش شدن دستگاه در حین کار کردن

گاهی در حین کار کردن لباسشویی شما خاموش می شود. دوباره آن را روشن می کنید. کار می کند اما باز هم پس از مدتی خاموش می شود. این موضوع بارها و بارها اتفاق می افتد.
این موضوع می تواند به دلیل نیم سوز شدن موتور لباسشویی باشد.در اسرع وقت لباسشویی را خاموش کرده و تا قبل از تعمیر از ادامه کار صرف نظر کنید تا از خسارات احتمالی بعدی جلوگیری شود.

بوی سوختگی و فلز داغ

گاهی در همان حین که لباسشویی کار می کند بوی بد سوختگی و کیت و مدارات الکترونیکی به مشام می رسد. اگر با چنین موردی مواجه شدید در اسرع وقت لباسشویی را خاموش کرده و با یک تعمیر کار حاذق تماس بگیرید.
چون ادامه دادن با این دستگاه می تواند منجر به سوختگی کامل موتور و در نتیجه هزینه و دردسر بیشتر شود. البته این بوی سوختگی می تواند ناشی از موارد دیگری هم باشد.

لرزش و تلق و لولوق و سرو صدای لباسشویی

سر و صدا و تلق تولوق تا اندازه ای طبیعی است. اما اگر بیش از حد معمول باشد نشانه وجود مشکل در یکی از قسمت های لباسشویی است که قبلا درباره ان صحبت کردیم.
اما گاهی صدای حاصله حالتی شبیه ویززززززززز مداوم دارد. این صدا مخصوصا اگر همراه با بوی سوختگی باشد احتمال نیم سوز شدن بیشتر است.

همه این موارد می توانند نشانه سوختگی یا نیم سوز شدن موتور لباسشویی باشند اما نظر قطعی را باید تعمیرکار حرفه ای بدهد. هر گونه ایرادی را جدی بگیرید تا هزینه ها از چیزی که هست بیشتر نشود.

حامی ال جی تنها نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان است. سایر شرکت ها نمایندگی مجاز نیستند. برای دریافت مشاوره رایگان در اصفهان و خمینی شهر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *