حامی ال جی نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی

تعمیر لباسشویی ال جی – مهم ترین توقع ما از یک لباسشویی تمیز شستن لباس ها است. اما بسیار اتفاق افتاده که پس از مدتی کار کردن ، بسیاری از بانوان از شستشوی ناقص لباس ها گلایه می کنند.
این شستشوی ناقص به شکل های مختلفی اتفاق می افتد: خوب تمیز نشدن ، سفیدک زدن ، از بین نرفتن لک ها و… همه و همه مشکلاتی هستند که در یک شستشوی ناقص می تواند اتفاق بیفتد.
در این جا قصد داریم تعدادی دلایل تمیز نشدن لباس ها را عنوان کنیم. بسیاری از این موارد را می توانید خودتان رفع کنید اما برای برطرف کردن موارد فنی حتی الامکان باید با یک تعمیرکار حاذق تماس بگیرید.

استفاده از پودرهای شستشوی کم کیفیت

اگر اخیرا از یک پودر لباسشویی جدید استفاده کرده اید و لباس ها آن طور که باید تمیز نمی شوند باید در خرید های بعدی بیشتر دقت فرمایید.
تبلیغات زیاد یک پودر لباسشویی ، معروف بودن برند ، زیاد کف کردن و … هیچ کدام نمی توانند لزوما دلیل بر کیفیت بالای آن باشند.
به جای تکیه بر این موارد ترجیحا از پودرهای آنزیم دار استفاده کنید.

تنظیمات نادرست لباسشویی برای لباس های مختلف

همیشه قبل از استفاده از لباسشویی کتابچه راهنمای آن را به دقت مطالعه کنید. برای پارچه های با جنس و ضخامت مختلف تنظیمات مختلف و مقادیر مختلفی از پودر لباسشویی و دماهای متفاوت آب و زمان بندی های مختلف لازم است.
قرار نیست برای شستن یک روفرشی همان قدر پودر لباسشویی هزینه کنید که برای شستشوی چند پیراهن مردانه تابستانی هزینه کرده اید.
همچنین زمان لازم برای شستن پارچه های ضخیم بسیار بیشتر از زمان لازم برای شستن چند لباس زیر است.

آلودگی های خاص

بعضی آلودگی ها با پودرهای شستشوی معمولی از بین نمی روند. بی جهت تقصیر را گردن لباسشویی زبان بسته نیندازید.
لکه های خون ، نفت ، روغن و … از این لک ها هستند. بهتر است این لک ها را قبل از ریختن لباس ها در لباسشویی با حلال های قوی و مناسب برطرف نمایید.
تذکر: در انتخاب محلول دقت کنید بعضی محلول های قوی ممکن است رنگ و کیفیت لباس ها را شدیدا تحت تاثیر قرار دهند. قبل از استفاده تحقیق کنید.

پر کردن بیش از حد دیگ

اگر دیگ لباسشویی را بیشتر از ظرفیت آن پر کرده اید توقع شستشوی با کیفیت را نداشته باشید. به دو دلیل:
اولا : به دلیل پر بودن مخزن ، سنسور آب اجازه آبگیری کافی را نمی دهد.
ثانیا : لباس ها فضای کافی برای چرخیدن و به هم ساییده شدن و شسته شدن ندارند.

خرابی المنت و گرم نشدن آب به اندازه کافی

در هر لباسشویی امروزی المنتی وجود دارد که کار گرم کردن آب را انجام می دهد. اگر این المنت به هر دلیلی خراب شده باشد ، آب گرم نمی شود و در نتیجه لباس ها با آب سرد آن طور که باید شسته نمی شوند.

خرابی دیگ یا اجزای وابسته

اگر دیگ (یا مخزن یا درام) لباسشویی شما به هر دلیلی خوب نچرخد لیاس ها با آب و پودر لباسشویی به خوبی مخلوط نمی شوند و به خوبی ساییده و شسته نمی شوند.

دو مورد آخر از مواردی هستند که تشخیص آن ها باید توسط تعمیرکار صورت بگیرد.
اگر 4 مورد اول را چک کردید و مشکل برطرف نشد احتمالا باید با یک تعمیرکار لباسشویی مشورت نمایید.

حامی ال جی تنها نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان است. سایر شرکت ها نمایندگی مجاز نیستند. برای دریافت مشاوره رایگان در اصفهان و خمینی شهر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *