تعمیر چراغ یخچال فریزر ال جی

چراغ یخچال ال‌جی روشن نمی‌شود

در صورت سوختن لامپ باید لامپ 220 ولت 15 وات تهیه و نسبت به تعویض آن اقدام کنید یا با نمایندگی رسمی خدمات ال‌جی حامی با شماره 03132299999 تماس و جهت تعویض لامپ از کارشناسان خدمات الجی اصفهان مشاوره دریافت نمایید.

لامپ گاهی روشن می‌شود و گاهی روشن نمی‌شود این به احتمال زیاد به دلیل تماس ضعیف بین لامپ روشنایی و نگهدارنده لامپ است. اگر تماس ضعیفی بین پیچ‌ها، لامپ و پد لامپ وجود دارد، می‌توانید از یک پیچ گوشتی کوچک برای باز کردن قطعه تماس مسی در نگهدارنده لامپ استفاده کنید تا با یکدیگر تماس بگیرند. لامپ را سفت کنید و فشار فنر را بررسی و تنظیم کنید.

اگر مدار روشنایی قطع شده است، فقط قطع شده را تشخیص داده و آن را تعمیر کنید.

سه حالت فوق زمانی رخ می‌دهد که کمپرسور به طور معمول کار می‌کند، در پایان نسبت به کارکرد صحیح کمپرسور هم اطمینان حاصل کنید.

وضعیت روشن نشدن چراغ یخچال ال جی

فیوز یخچال سوخته است. علت فیوز را پیدا کنید و آن را با یک فیوز جدید با همان مشخصات تعویض کنید.

اگر دوشاخه برق قطع شده یا تماس ضعیفی دارد، ناحیه قطع شده را شناسایی کرده و آن را تعمیر کنید یا موقعیت تماس را تعمیر کنید.

چندین حالت وجود دارد که در یخچال‌های ال جی چراغ روشن نمی‌شود، برای موقعیت‌های مختلف راه حل‌های مختلفی وجود دارد.

اگر چراغ شما خاموش می‌شود اما خنک کننده هنوز در دسترس است، لامپ را تعویض کنید.

اگر سرمایش وجود ندارد، ابتدا بررسی کنید که آیا کمپرسور کار می‌کند یا خیر.

اگر نشتی خارجی وجود دارد، فقط لوله را تعویض کنید، در صورتی نشتی داخلی دارد باید تعمیر نمایندگی خدمات تعمیر یخچال الجی مراجعه کنید. جهت ارتباط با خدمات یخچال فریزر ال جی با شماره 03132299999 تماس بگیرید. توصیه می‌شود هیچگاه مستقیم با تکنسین تماس نگیرید و فقط با نمایندگی رسمی ارتباط داشته باشید.

اگر کلید چراغ درب دارای نقص مکانیکی است و نمی‌توان آن را روشن کرد، می‌توان آن را با کشیدن آرام با دست بازیابی کرد. اگر مشکل در لبه دکمه سوئیچ چراغ درب ایجاد شده است، با استفاده از چاقو، فرزهای لبه را خراش دهید تا مشکل حل شود. اگر هیچ یک از روش‌های بالا نمی‌تواند مشکل کار نکردن چراغ درب را حل کند، حتما با نمایندگی یخچال ال‌جی اصفهان به شماره 03132299999 تماس بگیرید.

اقدامات احتیاطی نگهداری یخچال ال جی

یخچال باید به طور مرتب (حداقل دو بار در سال) تمیز شود. هنگام تمیز کردن یخچال، ابتدا برق را قطع کنید، از یک پارچه نرم آغشته به آب یا مواد شوینده ظرفشویی استفاده کنید، به آرامی تمیز کنید و سپس در آب فرو کنید تا مواد شوینده پاک شود.

برای جلوگیری از آسیب به روکش بیرونی جعبه و قطعات پلاستیکی داخل جعبه، از پودر لباسشویی، پودر شوینده، مواد شوینده قلیایی، آب جوش، روغن، برس و … برای تمیز کردن یخچال استفاده نکنید.

هنگامی که قطعات داخل یخچال کثیف هستند، باید جدا شوند و با آب یا مواد شوینده تمیز شوند. سطح قطعات الکتریکی باید با یک پارچه خشک پاک شود.

پس از تمیز کردن، دوشاخه برق را محکم وصل کنید و بررسی کنید که آیا کنترل کننده دما در موقعیت صحیح تنظیم شده است یا خیر.

زمانی که یخچال برای مدت طولانی استفاده نمی‌شود، دوشاخه برق را بکشید، داخل دستگاه را پاک کنید و پس از خشک شدن کامل داخل دستگاه، درب را ببندید.

جهت ارتباط با خدمات ال جی اصفهان نمایندگی حامی الجی با شماره 03132299999 تماس یا از طریق همین سایت ثبت سفارش خود را انجام دهید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!